22Bet Slovensko

Online kasína môžu zaujať širokým výberom hier, no tu je ešte jeden prvok, ktorý dokáže efektívnejšie presvedčiť hráčov, aby sa zaregistrovali do príslušného online kasína. Áno, sú to bonusy a kasíno 22Bet ich má kopec.

Existujú rôzne druhy kasínových bonusov, najznámejšie bonusy sú pri uvítacej ponuke. Hráči môžu dostať uvítací bonus buď za registráciu, alebo ako percentuálny podiel z výšky prvého vkladu. S oboma však môžete vyhrať skutočné peniaze. Aby hráči boli neustále stimulovaní, 22Bet ponúka aj týždenné bonusy. Nadšencov výherných automatov potešia aj točenia zadarmo. Môže ísť o samostatný bonus, ale zvyčajne sa pridáva k uvítaciemu bonusu. Točenia zadarmo môžete taktiež získať aj počas hrania konkrétnej hry ako formu extra stávok.

Bonus za stávkovanie

Uvítací bonus 122 € na športové stávky

Vložte svoje prvé peniaze a získajte bonus 100 % na prvý vklad do výšky až 122 € na športové stávkovanie.

Registrovať
Reload Bonus

Piatkový Reload Bonus na športové stávky

Získajte každý piatok až 100 € vďaka bonusu 100 % na piatkový vklad.

Registrovať
Kasínové bonusy

Uvítací bonus 300 € na kasínové hry

Zrealizujte svoj prvý vklad a kasíno vám pripíše bonus 100 % do výšky až 300 € na kasínové hry.

Registrovať
Týždenný závod

Týždenný závod od 22Bet

Zapojte sa každý týždeň do závodu na výherných automatoch a získajte podiel z 5 000 €.

Registrovať
Bonus za sériu prehratých stávok

Bonus za sériu prehratých stávok

Nedarilo sa vám poslednú dobu v športovom stávkovaní? Nezúfajte! Kasíno vám poskytne špeciálny bonus.

Registrovať
Točenia zadarmo

Točenia zadarmo každý deň od 22Bet

Sledujte hru dňa, splňte podmienky a získajte od 25 do 75 točení zadarmo na hru dňa v 22Bet.

Registrovať

Uvítacie Bonusy Online Kasína 22Bet

Najlepšia reklama pre kasíno sú práve uvítacie bonusy, pretože rapídne hráčom zvyšujú ich šance na výhru. Hráči najviac obľubujú bonus za registráciu, pretože môžu hrať okamžite so skutočnými peniazmi a pritom nemusí vkladať žiadne peniaze. V prípade kvalitného online kasína, ako je 22Bet, dokážete zaujať aj poriadnym bonusom za prvý vklad. Kasíno 22Bet ich však ponúka až dva, bonus na športové stávkovanie a bonus na kasínové hry.

Uvítací Bonus 22Bet na Športové Stávky

Ak máte radi športové stávky, určite vás poteší, že na vás čaká bonus 100 % na prvý vklad do výšky až 122 €. Zrealizujte rýchly vklad a úspešne naštartujte víťaznú dráhu v športovom stávkovaní. Základné podmienky stávkovacieho bonusu:

 1. Minimálny požadovaný vklad pre zisk bonusu je 1 €.
 2. Hráč môže získať iba jeden bonus 100 % na prvý vklad.
 3. Bonus musí byť prestávkovaný do siedmich dní.
 4. Bonus musí byť prestávkovaný v akumulačných stávkach, pričom v každej akumulačnej stávke musia byť minimálne tri výbery s kurzom nie menším ako 1,40 €.
 5. Hráč musí byť plne registrovaný v 22Bet.

Uvítací Bonus od 22Bet na Kasínové Hry

Ak váš športové stávky moc nebavia, 22Bet má pre vás prichystaný bonus 100 % na prvý vklad do výšky až 300 € na kasínové hry. Ak vás tento bonus zaujal, stačí sa zaregistrovať, vybrať spôsob vkladu, vykonať prvý vklad a môžete sa zabávať. Musíte však splniť tieto podmienky:

 1. Musíte vložiť minimálne 1 €, aby ste získali bonus.
 2. Aby ste mohli vybrať bonusové výhry, musíte 50-krát prestávkovať výšku bonusu.
 3. Maximálna výška uvítacieho bonusu je 300 €.
 4. Výška stávky pri kasínovom bonuse musí byť maximálne 5 €.
 5. Všetky typy bonusov sú zrušené pre účty vedené v kryptomenách.
Registrovať

Ponuka Bonusových Kódov 22Bet

Toto je ďalší typ bonusov, ktoré online kasína ponúkajú. Pri bonusových kódoch môžete získať rovnaké výhody ako pri ostatných kasínových bonusoch. Musíte však vykonať o krok naviac, a to zadať bonusový kód do správnej kolónky. Bonusové kódy bývajú v niektorých kasínach skryté, takže hráči ani nemusia vedieť o prebiehajúcom bonuse.

Kasíno momentálne neposkytuje žiadne bonusové kódy, pretože bonusové peniaze vám budú na účet automaticky pripísané po splnení podmienok. Týmto spôsobom 22Bet odstránilo zbytočný medzikrok pri rozdávaní bonusov.

Týždenné Promoakcie 22Bet

Aby hráči mali neustálu chuť hrať, je dobré, keď kasíno ponúka veľký počet promoakcií na pravidelnej báze. Väčšinou kasína ponúkajú týždenné bonusy, to znamená, že hráči si môžu uplatniť výhody určený deň v týždni. Vynikajúcou stratégiou je ponúkať bonusy na začiatku alebo konci týždňa. Pri pondelkových bonusoch sú hráči povzbudení do nového týždňa a cítia, že kasíno ich neberie ako štatistiku, ale ako ľudí. Piatkové bonusy zasa môžu zlepšiť atmosféru, pretože práve na konci týždňa majú hráči najviac času.

Čo takto získať bonus každý deň? Asi si hovoríte, že takéto privilégium veru kasína neponúkajú, no v 22Bet je všetko možné. Prečítajte si o všetkých týždenných bonusoch, ktoré kasíno 22Bet ponúka. Či už ide o športové stávkovanie alebo kasínové hry.

Piatkový Reload Sportsbook Bonus v 22Bet

Cez víkendy sa prevažne hrávajú tie najsledovanejšie športové udalosti. Chcete si pri nich aj staviť? Zaregistrujte sa do 22Bet a každý piatok môžete získať reload bonus 100 % do výšky až 100 €. Zvýšte si svoje šance pri stávkovaní so skutočnými peniazmi.

Točenia Zadarmo od 22Bet KAŽDÝ DEŇ

Každý deň v určený čas môžete získať 25 – 75 točení zadarmo na hru dňa. Sledujte na stránke hru dňa, splňte podmienky na získanie bonusu (napr. uzavrenie stávok v hre dňa za minimálne 70 €) a užite si extra stávky na najobľúbenejších hrách.

Návratný Bonus Každý Týždeň

Nemali ste za sebou ten najlepší týždeň? Nevadí, s online kasínom 22Bet získate výhody aj z prehier. Zabávajte sa v 22Bet a ak vám šťastie nebude priať, kasíno vám pošle ako bonus percentuálny podiel z celkovej výšky prehier za predchádzajúci týždeň. S 22Bet vyhrávate za každých okolností.

Týždenný Závod na Automatoch

Túto ponuku promoakcií si zamilujú najmä fanúšikovia výherných automatov. Zapojte sa každý týždeň do závodu a ukrojte si z hlavnej výhry 5 000 €. Stačí sledovať webstránku kasína, zistiť, ktoré herné tituly sú zaradené do závodu, a hrajte počas celého týždňa. V každom závode môže vyhrať až 30 najlepších „pretekárov“.

Narodeninový Bonus od 22Bet

Aj keď sa tento bonus neopakuje s týždennou pravidelnosťou, dokáže vyčariť úsmev na tvári. Každý rok v deň vašich narodenín vám kasíno automaticky pripíše 500 bonusových bodov, ktoré môžete minúť v obchode.

Bonusové Požiadavky na Stávky v 22Bet Slovensko

Aby ste si mohli vybrať bonusové výhry, musíte splniť aj bonusové požiadavky na stávky. Tieto špecifické pravidlá bonusov sa rôznia z bonusu na bonus, to znamená, že každý bonus má rozličné bonusové požiadavky.

V kasíne 22Bet však zvyčajne ide o niekoľkonásobné pretočenie bonusu. Vo všeobecnosti platí pravidlo, že čím vyšší bonus získate, tým viackrát musíte výšku bonusu pretočiť. Pri uvítacom bonuse platí 50-násobné pretočenie výšky bonusu. Športové stávky majú zase pravidlo prestávkovania výšky bonusu.

Registrovať

Najčastejšie Otázky

 • Ponúka kasíno 22Bet bonus bez nutnosti vkladu?

  Momentálne 22Bet nedisponuje týmto typom bonusu. K dispozícii však máte dva uvítacie bonusy na vklad a hromadu týždenných promoakcií a závodov na výherných automatoch.

 • Ako si môžem vybrať bonusové výhry?

  V prípade výhry z bonusových peňazí musíte splniť bonusové požiadavky na stávky. Ide o špecifické podmienky, ktoré nájdete uvedené pri bonuse. Väčšinou však ide o niekoľkonásobné pretočenie bonusu.

 • Akú najväčšiu sumu môžem staviť s bonusovými peniazmi?

  Najväčšia stávka závisí od typu stávky. Pri športovom stávkovaní nie je určený horný limit stávky, ale výška kurzu musí byť minimálne 1.40. Pri kasínových hrách môžete zrealizovať stávku do výšky maximálne 5 €.